Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Woda toaletowa My Naked Truth - piękny zapach za 19,99zł

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Woda toaletowa my naked truth oriflame - zapach dla kobiet

Odkryj swoje naturalne piękno z wodą toaletową Oriflame My Naked Truth (50ml), którą zakupisz teraz w specjalnej ofercie tygodniowej w cenie tylko 19,99 zł. Promocja trwa dokładnie w dniach 13-19.09.2016r.

Zapach My Naked Truth jest bardzo kobiecy, delikatny wręcz "obsypie Twoją skórę deszczem zwiewnych pocałunków - aksamitnych płatków jabłoni, wirujących w wiosennym słońcu". Główne nuty zapachowe wody toaletowej to japoński osmanthus, kwiat bawełny oraz kwiat jabłoni. Zielone nuty japońskiego osmanthusa przeplatają się z miękkim pudrem kwiatu bawełny.

Aby zdobyć niepowtarzalną wodę toaletową Naked Truth w cenie 19,99 zł wystarczy zarejestrować się w firmie oraz zrealizować swoje pierwsze zamówienie za minimum 50 punktów premiowych (za kwotę ok. 180 zł). Wartość nagrody to 119, 90 zł. Pamiętaj, że jeśli będzie to Twoje pierwsze zamówienie w Oriflame zakwalifikujesz się również do specjalnego Programu Witamy Oriflame na katalog nr 13 i 14 z nagrodą gwarantowaną w postaci tuszu do rzęs The One.

Aktualny katalog Oriflame online

oriflame katalog 13 2016

Rejestracja

praca w oriflame

Search