Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

1% podatku na fundację Oriflame Dzieciom

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Fundacja Oriflame Dzieciom działa aktywnie na rynku polskim już od 2003 roku. Jej głównym celem jest wsparcie potrzebujących dzieci z rodzin zastępczych oraz domów dziecka. W tym roku (2017) fundacja postanawiła rozszerzyć swoją działalność o pomoc również dla potrzebujących kobiet z domów samotnej matki oraz ich dzieci.

Zachęcamy do oddawania 1% podatku dochodowego podczas rozliczania deklaracji PIT na wyżej wspomnianą fundację, jej numer KRS to 0000146957. To dzięki waszej pomocy fundacja może się rozwijać i obejmować swoim zasięgiem coraz większe rzesze potrzebujących dzieci i ich matki.

Zakres pomocy jaką udziela fundacja to kompleksowe wsparcie, poradnictwo, coaching dla kobiet w beznadziejnej sytuacji życiowej oraz spełnianie marzeń ich dzieci. Firma aktywnie współpracuje z innymi fundacjami działającymi na rynku jeszcze dłużej np. ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce oraz z fundacją "Przyjaciółka". "aKuKu" to główny program fundacji Oriflame Dzieciom niosący im pomoc materialną, wspierający rozwój oraz spełniający ich dziecięce marzenia.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na głównej stronie fundacji pod adresem: http://fundacjaoriflame.pl/ oraz na facebooku: https://www.facebook.com/fundacjaoriflamedzieciom/

Oriflame dzieciom - fundacja

Aktualny katalog Oriflame online

oriflame katalog 13 2016

Rejestracja

praca w oriflame

Search