Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nagroda gwarantowana na Jubileusz 50-lecia Oriflame

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W tym roku firma Oriflame obchodzi jubileusz 50 lecia. Powstała w roku 1967, w Szwecji jako spełnienie marzeń jej założycieli - Roberta i Jonasa af Jochnick. Mówiąc najprostrzym językiem Panowie chcieli pomóc kobietom na całym świecie spełniać marzenia i podnieść standard życia. Wszystko w połączeniu z propagacją piękna, rozwoju osobistego i dążenia do realizacji założonych celów życiowych.

W ramach jubileuszu firma przygotowała wiele specjalnych akcji promocyjnych, a także loterię gdzie główną nagrodą jest samochód osobowy.

W oczy rzuca się program powitany dla nowych członków klubu Oriflame, w którym znajdziemy nagrodę gwarantowną - tusz do rzęs Giordani Gold Incredible Length. Nie ma żadnych wymaganych limitów aby otrzymać prezent, zostanie on automatycznie dołączony nawet do najmniejszego zamówienia.

Poza tym w pierwszym kroku do zdobycia jest zestaw do mycia dla Panów lub perełki dla Pań. W drugim kroku zapach żeński lub męski Giordani Gold, a w trzecim stylowe, oryginalnie zdobione zegarki wykonane specjalnie na 50 lecie firmy Oriflame.

Każdy może wziąć udział w loterii gdzie główną nagrodą jest Toyota Hybrid Premium o wartości ponad 94 tyś zł. Wystarczy mieć aktywne konto, zrobić zamówienie w katalogu nr 5 na minimum 69 zł i wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie poprzez dokonanie rejestracji.

nagroda gwarantowana na 50 lecie oriflame

loteria - samochód osobowy toyota auris

pierwszy krok programu 05 2017

drugi krok programu 05 2017

trzeci krok programu 5 2017

 

 

Aktualny katalog Oriflame online

oriflame katalog 13 2016

Rejestracja

praca w oriflame

Search