Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Torebka i portfel Inspiration na Powitanie z Oriflame

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Głównymi nagrodami do zdobycia w Programie Witamy Oriflame w katalogu nr 8 oraz 9 jest między innymi stylowy portfel oraz elegancka torebka z serii Inspiration.

Pierwszy krok programu jak najbardziej też wygląda obiecująco, firma proponuje zestaw składający się z tuszu do rzęs oraz tuszu do kresek Giordani Gold - całość o wartości 87,80 zł.

Klasyczny i elegancki portfel zdobiony elementami imitującymi skórę węża to nagroda w drugim kroku programu powitalnego. Jest w kolorze kości słoniowej oraz beżowym. Jego niewątpliwa zaleta to funkcjonalność. Portfel ma dwie przegrody na banknoty oraz 8 przegródek na karty, poza tym ma też przegrodę zamykaną na suwak i zapięcie na zatrzask.

A na koniec to co kobiety lubią najbardziej...niesamowita torebka Inspiration idealnie komponująca się z portfelem. Ma ona rozmiar 34x22x12 cm, jest więc dość duża. Na pewno nie zabraknie w niej przegródek aby posegregować damskie "rzeczy pierwszej potrzeby".

Zapraszamy do rejestracji w Oriflame, warunki jakie trzeba spełnić aby dostać nagrody są opisane na poniższych zdjęciach poglądowych.

pierwszy krok programu witamy 8 i 9 2017 Oriflame

 drugi krok programu witamy 8 2017trzeci krok programu witamy 9 2017

Aktualny katalog Oriflame online

oriflame katalog 13 2016

Rejestracja

praca w oriflame

Search