Strona dla konsultantek firmy oriflame działających online

Błyskawiczny prysznic – szybka doza energii

Ludzi dzieli się na śpiochów i ranne ptaszki. Ci pierwsi rano przestawiają budzik „jeszcze pięć minutek:”, ci drudzy wstają godzinę wcześniej by po malunku przygotować się do wyjścia do pracy. Ci pierwsi rano ledwo zdążą wskoczyć pod prysznic, Ci drudzy mają czas na godzinne poranne wylegiwanie się w relaksującej kąpieli. Jeśli należysz do tego pierwszego typu ludzi, którzy uważają, że poranne „pięć minut” snu znaczy prawie tyle samo co cała zdrowo przespana noc , koniecznie musisz przejrzeć katalog Oriflame w którym na pewno znajdziesz żel pod prysznic, który spełni Twoje oczekiwania i spowoduje natychmiastowy przypływ energii.

Niezależni od tego jaki jest Twój ulubiony zapach – czy preferujesz owocowe, delikatne nuty, czy słodkie., a może kojarzące się z pięknymi miejscami przypominające najwspanialsze wakacje życia (Japonia Miami)

Szybki prysznic polecany jest również w ciągu dnia. Pomaga on się odświeżyć i zebrać skołatane myśli/. Polewanie się strumieniem letniej wody działa niezwykle orzeźwiająco i dodaje energii. Woda bardzo ciepła, jeśli ktoś takowa preferuje, pozwoli na delikatne odprężenie całego ciała, nawet po przebytym stresie. Woda płynąca spod prysznica, delikatnie muskająca ciało jest formą bardzo delikatnego masażu, a nie jest żadna tajemnicą, ze masaż niezwykle zbawiennie wpływa na ludzki organizm, pozwalając mu na powrót do naturalnej równowagi.

Zdecydowana większość konsultantek Oriflame nie wyobraża sobie dnia bez szybkiego prysznica w towarzystwie ulubionego i niezastąpionego żelu firmy Oriflame.