Strona dla konsultantek firmy oriflame działających online

Czapka, ogrzewanie, wilgoć – włosy zimą nie muszą cierpieć

Każda kobieta, która posiada długie włosy wie, że zima to ciężki czas dla naszych fryzur. Każdego dnia włosy są bowiem narażone na kontakt z wieloma czynnikami, które mogą im zaszkodzić. Wśród nich wymienić musimy między innymi duże wahania temperatur – mróz i gorące powietrze ogrzewanych pomieszczeń. Co więcej, ogrzewanie sprawia, że powietrze staje się suche co przesusza nasze pasma. Na dworze zaś natykamy się na wilgoć sprawiając, że włosy puszą się i skręcają. Jeśli dołożymy do tego kontakt włosów z czapką, która powoduje elektryzowanie się włosów możemy mieć pewność, że nasze włosy ucierpią zimą. Czy musi tak być?

Okazuje się, że niekoniecznie. W Oriflame znajdziesz bowiem wiele nowoczesnych produktów do pielęgnacji włosów, które sprawią, że niesprzyjające warunki atmosferyczne nie zaszkodzą Twoim włosów. Konsultantki Oriflame znajdą potrzeby swoich klientek, bez trudu zaproponują Ci więc np. szampony o starannie opracowanym składzie, które nie tylko usuwają zabrudzenia, ale jednocześnie głęboko nawilżają i odżywiają włosy.

Jeśli w wyniku zimy Twoje włosy staną się łamliwe i przesuszone możesz wybrać nowoczesne odżywki, które wnikają we wnętrze włosa i sprawiają, że pasma odzyskują swój blask. W ich składzie znajdują się bowiem substancje stanowiące budulec włosa. To właśnie dlatego odżywki i maski Oriflame tak skutecznie poprawiają kondycję włosa.

Również w przypadku problemów z układaniem fryzury możesz liczyć na pomoc marki oriflame. Oferuje ona bowiem szeroki wybór kosmetyków do stylizacji, które pomagają w ułożeniu włosów i nadają trwałość fryzurze. Jednocześnie jednak są tak zaprojektowane, by nie obciążać dodatkowo włosów. Możesz więc cieszyć się puszystą i piękną fryzurą niezależnie od pogody za oknem.

Artykuł pochodzi ze strony https://zostan-konsultantka.pl/oriflame