Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kupujesz kosmetyk taniej a sprzedajesz go drożej

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Pierwszy sposób zarabiania we współpracy z firmą Oriflame jest naprawdę bardzo łatwy :). Co 3 tygodnie pojawia się nowy katalog, wystarczy pokazać go swojej rodzinie oraz bliższym i dalszym znajomym.  Następnie zbierasz zamówienia i realizujesz je np. za pośrednictwem internetu logując się uprzednio na swoje konto. Produkty zamawiasz już z rabatem 20%, czyli rozdając je potem klientom po cenie katalogowej od razu masz pieniądze dla siebie :). Naprawdę wystarczy tylko kilka osób, każdy z nas używa kosmetyków, w bardzo łatwy sposób zarobisz swoje pierwsze pieniądze.

rejestracja w oriflame

Nie oszukujmy się, praca w Oriflame polegająca tylko na bezpośredniej dystrybucji kosmetyków kokosów nam nie zapewni. Jest to dobre na początek aby trochę dorobić i zapoznać się z produktami firmy, ale trudno będzie w ten sposób zarobić "poważne" pieniądze.  Wychodząc na przeciw tym, którzy "chcą czegoś więcej" firma Oriflame daje możliwość budowania własnego zespołu poprzez rekrutowanie nowych osób.

 

Zarabianie poprzez budowanie własnego zespołu konsultantów

Na czym to polega? Po prostu szukasz osób, które podobnie jak TY będą sprzedawać kosmetyki. Im więcej osób zrekrutujesz do swojej struktury, tym więcej zarobisz. I proszę uwierz mi może to być nawet kilka tysięcy co 3 tygodnie, zależy to przede wszystkim od Twojego zaangażowania. Twój zarobek to prowizja od obrotu z całej grupy konsultntów, których zrekrutowałaś/eś.

I tak samo każda z osób, która się do Ciebie zapisze może również zapisywać nowe osoby do swojej własnej struktury. Wystarczy, że ją trochę przeszkolisz, powiesz na czym to polega i razem będziecie czerpać wymierne korzyści finansowe i nie tylko.

Jak obliczyć swój zarobek w zależnści od punktów? Każdy kosmetyk w katalogu ma przypisaną określoną ilość punktów premiowych. Sumując wszystkie punkty pochodzące z całej strukury i korzystając z poniższego planu marketingowego firmy Oriflame wylicza się bonus - prowizję:

 

plan marketingowy - bonus wynikowy oriflame

 

Dla przykładu jeśli Twoja grupa w danym katalogu zdobędzie 600 punktów premiowych (tyle punktów będą miały zamówione produkty) to otrzymujecie 6% od obrotu handlowego:

600 punktów x 6 % = 36 x 2,6 (tyle wynosi wartość jednego punktu premiowego) = 93,6 zł (wartość bonusu)

Ale jak Twojej grupie uda się zebrać dużo więcej punktów kwota bonusu jest imponująca:

7500 punktów x 24 % = 1800 x 2,6 zł = 4680 zł (wartość bonusu)

Istotna informacja jest taka, że nie ma górnej granicy punktów jaką możesz zdobyć, może to być kilka lub nawet kilkanaście tysięcy. Oczywiście ta kwota nie jest w całości tylko dla jednej osoby, rozdziela się ją wśród osób ze struktury w zależności od zaangażowania i pracy jaką poświęcają. Jeśli coś jest dla Ciebie nie jasne zawsze możesz do mnie zadzwonić lub napisać. Jestem nawet chętny na spotkanie aby dokładnie wytłumaczyć Ci skąd się biorą w Oriflame pieniądze :).

rejestracja w oriflame

Aktualny katalog Oriflame online

oriflame katalog 13 2016

Rejestracja

praca w oriflame

Search