Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Praca w Oriflame - zostań konsultantką

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Praca w charakterze konsultantki Oriflame daje duże możliwości zarabiania a także wiele innych korzyści. Weźmiesz udział w ciekawych spotkaniach, szkoleniach kosmetycznych, które odbywają się na terenie całego kraju oraz on-line, poznasz również wielu ciekawych ludzi.

Każdy z nas marzy o beztroskim życiu na wysokim poziomie. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć pracę swoich marzeń, nawet czasem jakąkolwiek. To powoduje, że nasze plany życiowe, marzenia nie mają szans na realizację. Niestety bez odpowiednich środków realizacja samego siebie bywa często niemożliwa. Pieniądze same w sobie szczęścia nie dają, ale to co możemy za ich pośrednictwem kupić czy zrobić już tak. Jeśli mamy sporo wolnego czasu, chęci i zapał do pracy, odkrywania czegoś nowego to nie warto siedzieć z założonymi rękami. Trzeba działać, rozwijać się, korzystać z tego co los dla nas zesłał.

Podejmij właściwą decyzję i zostań konsultantką Oriflame, już od pierwszych dni współpracy będziesz mieć możliwość zarobienia realnych pieniędzy. Na początek może nie będą to kokosy, ale jeśli szukasz sposobu na dorobienie to sprzedaż kosmetyków Oriflame będzie strzałem w dziesiątkę. Oczywiście nie pozostawimy Cię bez odpowiedniego wsparcia, już na początku otrzymujesz od nas katalog, ulotki sprzedażowe, które możesz pokazać swoim przyjaciołom, znajomym i rodzinie. Zasada współpracy z firmą Oriflame jest bardzo prosta. Firma regularnie co trzy tygodnie wypuszcza nowy, atrakcyjnie przygotowany kolorystycznie katalog. Pokazujesz go jak największej ilości osób i zbierasz od nich zamówienia. Na pewno nie będziesz mieć z tym problemu, ponieważ produkty Oriflame są bardzo wysokiej jakości. Następnie realizujesz zamówienie przez Internet - zamawiasz już z rabatem 20%, czekasz 2 dni aż produkty dostarczy Ci kurier a następnie rozdajesz je zamawiającym. Co ważne zamawiasz kiedy chcesz to znaczy nie musisz robić zamówienia w każdym katalogu, robisz to zgodnie ze swoimi potrzebami.

Praca jako konsultantka Oriflame

Poza tym oprócz korzyści finansowych wstępując do Klubu Oriflame masz dostęp do bazy różnorodnych kosmetyków. Są to produkty naturalne, często pochodzenia organicznego i nigdy nie testowane na zwierzętach. W każdym nowym katalogu pojawia się wiele ciekawych ofert promocyjnych, które nie tylko wprowadzą Cię w świat kosmetyków ale także mody, umiejętności dbania o piękny wygląd. Dzięki darmowym szkoleniom organizowanym zarówno w terenie jak i przez Internet poznasz sposoby na nowoczesny i stylowy makijaż na każdą okazję. Firma zatrudnia najlepszych stylistów, nie tylko z Polski, ale i z zagranicy.

Praca w Oriflame to nie tylko świetny wygląd i dobre zarobki ale przede wszystkim fajna zabawa. Uczestnicząc w licznych spotkaniach regionalnych poznasz przygotowane, wprowadzane przez firmę nowości oraz liczne programy mobilizujące do intensywniejszej pracy. Jeśli tylko chcesz możesz korzystać z różnorodnych szkoleń biznesowych czy też kosmetycznych, a tym samym rozwijać się, poznawać ludzi, Twoja ciężka praca jest nagradzana licznymi bonusami. Wiele osób zaczęło współpracę z Oriflame myśląc na początku tylko o tym aby trochę dorbić, ostatecznie jednak firma zapewniła im główne źrodło utrzymania.

rejestracja w oriflame

 

Oriflame praca - wymagania względem kandydatów

Bardzo ważne – współpraca z firmą Oriflame nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami, nie musisz nic inwestować, rejestracja jest zupełnie darmowa, wpisowe w wysokości 4,90 zł doliczane jest dopiero do pierwszego złożonego zamówienia. Nie musisz mieć oczywiście żadnego minimalnego wykształcenia, nie będziesz również odbywać żadnych rozmów kwalifikacyjnych :). Wykształcenie to drugorzędna sprawa, najważniejsze są pewne cechy charakteru, dzięki którym będziesz mieć dobry kontakt z ludźmi. Jedynym wymogiem formalnym aby zapisać się do klubu i zacząć pracować jako konsultantka Oriflame to ukończony 16 rok życia. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodzica/opiekuna. Możesz być uczennicą, studentką, bezrobotną czy matką wychowującą dziecko :). Zapraszamy także facetów, mamy wielu panów odnoszących niemałe sukcesy we współpracy z firmą Oriflame.

 

Jak zostać konsultantką w firmie Oriflame ?

Wystarczy, że dokładnie wypełnisz formularz rejestracyjny na mojej stronie. Następnie na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz swój unikalny numer konsultanta oraz hasło do logowania. Od tego momentu jesteś pełnoprawnym członkiem firmy i możesz już składać zamówienia. Aktualny katalog znajdziesz zawsze pod tym adresem oraz wyślę go Tobie nieodpłatnie w formie papierowej na adres domowy. Poza katalogiem zostaną wysłane do Ciebie również:

  • karta pielęgnacyjna oraz karta kolorów,
  • cennik kosmetyków (zawierający ceny katalogowe oraz hurtowe – dla konsultanta),
  • ulotka z informacjami na temat programu „Bonus Dla Urody”,
  • poradnik z instrukcjami krok po kroku jak dokonywać wszelkich formalności,
  • wniosek o wstąpienie do Klubu Oriflame (jego podpisanie i dostarczenie do firmy da Ci możliwość skorzystania z odroczonej do 14 dni formy płatności za kosmetyki).

Praca jako konsultantka Oriflame to tak naprawdę czysta przyjemnoœść, produkty są najwyższej jakoœści i klienci chętnie je zamawiają. Nie zwlekaj, dołącz do nas już teraz, rejestracja nic Cię nie kosztuje. Tak naprawdę niczym nie ryzykujesz, ponieważ w każdej chwili bez konsekwencji możesz zrezygnować. W żadnym przypadku firma nie obciąży Cię żadnymi kosztami.

Niech współpraca z firmą Oriflame będzie początkiem Twojej ekscytującej drogi rozwoju oraz osiągnięcia nawet pełnej niezależności finansowej.

rejestracja w oriflame

Aktualny katalog Oriflame online

oriflame katalog 13 2016

Rejestracja

praca w oriflame

Search