Strona dla konsultantek firmy oriflame działających online

Czy są państwo zainteresowani produktem…?

Bardzo często zdarza się nam, że dzwoni telefon, zerkamy na ekran, wyświetla się szereg cyfr. Odbieramy i słyszymy: „Dzień dobry, nazywam się…., pragnę przedstawić najnowszą ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb (…)” I płynie ze słuchawki słowotok przedstawiający w samych superlatywach dany produkt. Wiele osób wykazuje zainteresowanie. Jednak po zapoznaniu się z danym towarem okazuje się, że wcale nie jest to taka rewelacja, jak mówiła osoba dzwoniąca do nas. Ziołowe tabletki czy plastry, wcale nie mają działania uzdrawiającego, natomiast kremy czy tabletki mające poprawić mankamenty urody nie wykazują żadnego działania mającego na celu poprawę wyglądu.

telemarketerDlatego tez konsultanci Oriflame niejednokrotnie organizują spotkania z osobami zainteresowanymi kosmetykami firmy oriflame. Jedną z takich osób jest Agnieszka Kowal z grupy Klub Konsultantek. Można wtedy dowiedzieć się wielu interesujących faktów dotyczących zarówno firmy jak i produktów. Można kosmetyki wtedy wąchać, wypróbować na własnej skórze i ocenić czy rzeczywiście spełniają one swoje zadanie i czy konsultant Oriflame, bądź reklama w katalogu Oriflame odzwierciedla rzeczywistość, czy to tylko czcze gadanie.

Niejednokrotnie informacje o firmie Oriflame dostępne są również w Internecie, zarówno w formie reklam jak również filmików nakręcanych przez osoby testujące kosmetyki. Nier mamy wtedy możliwość dokonać próby na własnej skórze, nie możemy również poznać zapachu danego kosmetyku. Możemy natomiast wiele dowiedzieć się na temat konsystencji, trwałości i efektu pozostawionego na skórze przez dany kosmetyk. A to już o wiele więcej niż wyuczona formułka, którą mamy wątpliwą przyjemność słyszeć, gdy nieopatrznie odbierzemy telefon…

O szczegółach przeczytasz również na klub-konsultantek.pl/katalog-oriflame