Strona dla konsultantek firmy oriflame działających online

Zima i stopy…

Nie jest żadna tajemnica fakt, ze w czasie gdy na stopy zakładamy skarpety oraz cieplejsze obuwie, w celu ochrony przed chłodem automatycznie spada nasze zainteresowanie stopami. Pytanie – dlaczego? A no chociażby dlatego, że nie pokazujemy ich już publicznie więc uważamy, że nie jest potrzebny staranny i regularny pedicure, a zabiegi stosowane na tą (zasłoniętą przecież) część ciała pozostawić możemy spokojnie do wiosny. I nie jest to stwierdzenie wsysane z palca. Przeciwnie. Informacja taka wypłynęła od profesjonalistki – mani- i pedicurzystki „osoby dbające o stopy to rzadkość, najczęściej zabiegi na stopy robi się sezonowo, czyli latem. Zimą głównie manicure”. Mimo to każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ze zabiegi pielęgnacyjne na stopy potrzebne są nam przez cały rok, bez względu na porę roku. Nasz stopy zasłużyły n Aten luksus,. W końcu to one dźwigają nasz ciężar przez cały dzień. To one cierpliwie znoszą kobiece zamiłowanie do butów na wysokim obcasie.

Oferta zawarta w katalogu Oriflame, oraz oferta rozszerzona znajdująca się na stronie WWW zawierają cały wachlarz propozycji do każdego rodzaju stóp. Linia Feet Up to szereg kosmetyków przeznaczonych właśnie do stóp, są wśród nich kremy, dezodoranty, skruby, odświeżacze oraz zestaw do pedicure. Dzięki konsystencji i przyjemnemu zapachowi dbanie o stopy stanie się niezwykle przyjemną i relaksująca czynnością po całym, ciężkim dniu pracy.

Również konsultanci Oriflame bardzo często korzystają z oferty produktów przeznaczonych do pielęgnacji stóp, nawet zimą, ponieważ nie ma nic lepszego niż wspaniałe samopoczucie o każdej porze roku. Nieważne czy to zima, czy lato, czy nasze stopy poddane są ocenie innych czy też nie. Grunt to umiejętnośc sprawiania sobie małych przyjemności o każdej porze roku..